Web Tasarım

Web Sitesi kurumunuzun dijital mecrada ki en önemli yüzüdür. Web tasarımı markanızın en önemli yüzü olduğundan dolayı kurumsal kimliğinizle uyum içerisinde olmalıdır. Kurumsal kimliğinizin yanı sıra özgün tasarımı ile markanızı en doğru şekilde ifade etmelidir. Sitenizin kurumsal kimlik ve özgün tasarım kadar önemli olan bir diğer konu ise içerik hazırlanmasıdır. İçerikler kurum hakkında bilgi vermeli, yapılan işleri etkinlikleri doğru ifade etmelidir.

Kaliteli bir web sitesi tasarımı için ekip arkadaşlarımız web siteniz için en doğru içerikleri oluştururken sizlere özgün bir tasarım seçeneği sunar ve siteniz hem içerik hem de görsel olarak firmanızı en iyi şekilde yansıtır.

Web Yazılım

Web yazılımı sitenizin beyni gibi işler. Ne kadar kullanıcı dostu bir yazılım kullanırsanız, site trafiğiniz artar ve kullanıcılarınıza sayfanızda ki bilgileri daha kolay aktarabilirsiniz.

Peki kullanıcı dostu siteye nasıl sahip olabilirsiniz?

Sitenizin tasarımının ve yazılımının tüm çözünürlüklere uyumlu olması telefon tablet gibi mobil cihazlarda rahat kullanım sağlar. Siteniz sadece responsive uyumlu olması kaliteli bir siteye sahip olmanıza yetmeyecektir. Sitenizin arama motorlarında üst sıralarda yer alması için seo uyumluda olması ve farklı dil seçeneklerinde de hizmet vermesi gerekmektedir. Seo uyumlu sitelerin içeriklerini arama motorları daha rahat indexlediği için sitelerinizin üst sıralarda yer alması kolaylaşmaktadır. Seo uyumunun yanında tüm tarayıcılara uyumlu bir web sitenizin olmasıda sizlere avantaj sağlayacaktır. QW Kreatif Ajans sizlere farklı yazılım dili ve e-ticaret seçeneklerinde hizmet vermektedir.

Sizde web sitesi ve ya seo hizmetleri ile ilgili bilgi ve teklif almak için hemen iletişime geçin.